Partner pro spotřebiče Miele

Miele Center Calta

Aktuální jako čas, variabilni jako život, spolehlivý jako kamarád – to jsou dnešní kuchyně. Vyrobeny k užitku, místo k setkávání a ke komunikaci, prostě střed vašeho života.

Kuchyňské studio

Kuchyňské studio

Miele Center Calta

Říká se, že kuchyně je srdcem každé domácnosti. Jedná se o místo setkání celé rodiny, ať už při ranní kávě nebo při společné večeři, kdy si vyprávíte o svých zážitcích z celého dne. Zázemí, kam se denně vracíte, které vnímá Vaše vzpomínky a životní příběhy. Právě zde trávíte čas, který Vám má poskytnout naprosté pohodlí a komfort. Jedná se o zrcadlo Vaší individuality...

Proto každému projektu věnujeme maximální péči, využíváme získané zkušenosti, znalosti a nejvyšší prioritou jsou požadavky klientů, které se bezprostředně vždy snažíme splnit na 100%. Dbáme na dokonalou souhru kvality, estetických parametrů a uživatelského komfortu. Každý zákazník je pro nás jedinečný a výjimečný, velmi si ho vážíme, proto můžeme garantovat vstřícné jednání, individuální přístup ke každému projektu, svědomitou přípravu a dohled na bezchybnou realizaci. Protože právě spokojený zákazník je pro nás největší motivací a motorem pro další rozvoj ve prospěch budoucích uživatelů.

Kuchyňské studio

Kontakt

17. listopadu 2624
39701 Písek
ČR

Tel: +420724500732
E-mail: miele@caltaelektro.cz

Otevírací doba:

PO-PÁ: 9:00 - 12:00 13:00 - 17:00

SO: individuální schůzky  

E- SHOP:

miele-center.caltaelektro.cz

Jak se k nám dostanete?

Kontaktní formulář